Spor Aktiviteleri

kktcturizmMayıs 17, 2024INFmin150

Spor Aktiviteleri

SPOR

Kuzey Kıbrıs, heyecan arayanlardan hislerini kontrol altında tutmayı tercih edenlere kadar çok değişik spor aktivitelerini bir arada sunmaktadır.

Eğer sahile yakın ve ıslanmayı tercih ediyorsanız deniz yaşantısı sayfamıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Kuzey Kıbrıs’ı yüksekten, Beş Parmak Dağları’nın keskin arazisindeki özel yürüyüş yoluyla da keşfedebilirsiniz.

İkili yamaç paraşütü ile profesyonel bir pilotla beraber dağın sekiz yüz metre tepesinden, nefes kesen manzarayı seyrederek uçabilir ve güvenilir şekilde yere inebilirsiniz.

Şemsiye gibi yayılan fıstık çamları, harnup ve zeytin ağaçlarıyla çevrili, Akdeniz ve Beş Parmak Dağları arasındaki adanın en prestijli golf sahasında yemyeşil çimler üzerinde bu sporu keyifle oynayabilirsiniz.

Kendi maceralı yürüyüşünüzü kendiniz de yapabileceğiniz gibi adanın çok sayıdaki değişik rotasında tek başınıza ve gruplar halinde bisiklet turu da yapabilirsiniz.

At sırtında adanın tarihi görülecek yerlerini veya el değmemiş doğal güzelliklerini de görebilirsiniz. Veya ATV ile kesinlikle büyük heyecan duyacağınız safari turuna çıkabilirsiniz.

Sabrınızı ve ne kadar isabetli olabileceğinizi okçuluk veya kil güvercin avı ile deneyebilirsiniz.

Ailenizle daha çok kaynaşmak için onlarla paintball veya go-kart yarışı yapabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret ederken çocuk veya yetişkinlere keyif verecek çeşitli spor etkinlikleri mevcuttur.

Bir yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


About us

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.


CONTACT US

CALL US ANYTIMELatest postsNewsletter


    Categories