Denizkızı Beach

Denizkızı Beach

Denizkızı Beach

Girne’nin yaklaşık 10 km batısında yer alan plaj, 4 yıldızlı Denizkızı Otel’e ait olan özel plajdır. Küçük ve doğal bir koyda bulunan plajın etrafı yemyeşil ağaçlarla ve rengârenk çiçeklerle çevrilidir. Otel müşterilerine ücretsiz olan plaja, ücret karşılığı dışarıdan da misafir kabul edilmektedir.

Şezlong, şemsiye, duş, soyunma kabinleri ve WC kullanımı giriş ücretine dâhildir. Plaj bünyesinde yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran ve plaj bar bulunmaktadır.

Denizin yanı sıra havuz sevenlere de hitap eden tesiste büyük açık bir yüzme havuzu vardır. Havuz barda her türlü içecek servis edilmektedir. Plaj ve deniz tabanı tamamen kumlu, deniz sığ ve dalgasızdır. Uzun bir mesafe gittikten sonra bile derinleşmeyen deniz çocuklar için uygundur. Yüzmek dışında farklı bir aktivite ararsanız, tüplü dalış yaparak su altını keşfe çıkabilir, muz botu ile gezintiye çıkabilir, parasailing ve parascending ile adrenalini doruklarda yaşayabilir, jet ski kiralayarak farklı bir macera yaşayabilirsiniz.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *


Hakkımızda

– kktcturizm.com, Bidergi Tasarım Ajans’ın turizm portalıdır.


Kuzey Kıbrıs Gezi Rehberleri

Bize Ulaşın…


    © 2024 – Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları kaynaklarına aittir.

    İzin alınmadan kopyalanamaz…